Cute Two Bedroom House With Free Street Parking

  • 1 slaapkamer
  • 1 badkamer

De 1-slaapkamer Cute Two Bedroom House With Free Street Parking Liverpool villa biedt gemakkelijke toegang tot verschillende bezienswaardigheden in de stad, zoals de Mersey Go Karting Northwest, die op 5 minuten lopen verderop ligt.

Gasten kunnen genieten van een diner in Cafe express deli, gelegen op maar 5 rijminuten verderop.

Dit vakantiehuis is op circa 550 meter van Church of Saint Bridget en binnen 2 km van Universiteit van Liverpool gelegen. Deze 1-badkamer villa is binnen 10-minuten rijden van het Empire Theater van Liverpool gesitueerd. Gasten kunnen ook een bezoek brengen aan het Seftonpark, gelegen hiervandaan. Het treinstation Liverpool Lime Street ligt afstand ervandaan en de dichtstbijzijnde bushalte is Picton Road/dunstan Street in de buurt van Cute Two Bedroom House With Free Street Parking villa.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Cute Two Bedroom House With Free Street Parking Liverpool
Strathcona House - 3 Bedroom - 3 Bathroom
Mobiele prijsaanbieding

Strathcona House - 3 Bedroom - 3 Bathroom

10
Voortreffelijk 1 beoordeling
251 m van de accommodatie
The Wavertree Rooms - Air Host & Stay - 6 Bedrooms
Mobiele prijsaanbieding

The Wavertree Rooms - Air Host & Stay - 6 Bedrooms

260 m van de accommodatie
USD 1097 USD 987
per nacht
Reduced Price, Long Or Short Stays, Free Parking
Mobiele prijsaanbieding

Reduced Price, Long Or Short Stays, Free Parking

9.4
Schitterend 8 beoordelingen
334 m van de accommodatie
USD 163 USD 147
per nacht
    Hoe kom je bij het hotel

    Luchthavens

    Luchthaven Liverpool John Lennon
    10 km

    Treinstations

    Wavertree Technology Park Railway Station
    700 m

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    Recreatie

    • Tuin

    Toestellen

    • Flat-screen TV

    Algemene faciliteiten

    • Roken is niet toegestaan

    Huisdieren

    • Huisdieren toegestaan

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 23:30
    Uitchecken: tot 11:00
    Veelgestelde vragen
    • Welke luchthaven ligt het dichtste bij Cute Two Bedroom House With Free Street Parking villa?
      Cute Two Bedroom House With Free Street Parking villa is op 5 km van de luchthaven Liverpool John Lennon gelegen, gemakkelijk bereikbaar binnen 15 minuten rijden.
    • Hoeveel kost een verblijf in Cute Two Bedroom House With Free Street Parking villa?
      Huurprijs bij Cute Two Bedroom House With Free Street Parking villa begint bij £240 per nacht.
    • Wat is de tijd van in- en uitchecken bij Cute Two Bedroom House With Free Street Parking villa?
      Gasten van Cute Two Bedroom House With Free Street Parking villa dienen uiterlijk om 23:30 in te checken en tot 11:00 uit te checken.
    • Welke restaurants zijn er in de buurt van dit vakantiehuis?
      Restaurants in de buurt van dit vakantiehuis zijn onder andere Chicago King en Cafe express deli.
    • Heeft Cute Two Bedroom House With Free Street Parking villa een keuken?
      Ja, Cute Two Bedroom House With Free Street Parking villa heeft een complete keuken.
    • Zijn huisdieren toegestaan ​​in Cute Two Bedroom House With Free Street Parking villa?
      Ja, huisdieren zijn doorgaans toegestaan ​​bij Cute Two Bedroom House With Free Street Parking villa, maar u kunt het beste vooraf bellen om dit te bevestigen.
    • Heeft Cute Two Bedroom House With Free Street Parking villa een bubbelbad?
      Ja, Cute Two Bedroom House With Free Street Parking villa biedt een spa bad.
    • Welke beroemde bezienswaardigheden moeten we bekijken tijdens een verblijf in Cute Two Bedroom House With Free Street Parking villa?
      Attracties in de buurt van Cute Two Bedroom House With Free Street Parking villa zijn onder meer Church of Saint Bridget en Conferentiecentrum Lace, en deze kunnen respectievelijk in 7 minuten lopen en 19 minuten lopen worden bereikt.

    Locatie

    Map
    Omgeving

    Luchthavens

    Luchthaven Liverpool John Lennon
    10 km

    Treinstations

    Wavertree Technology Park Railway Station
    700 m

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Cute Two Bedroom House With Free Street Parking Liverpool
    100% Geverifieerde Beoordelingen

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten